Tečaj holističke regresoterapije

Tečaj holističke regresoterapije TM

Regresoterapija je ne-hipnotička metoda kojom se klijent stavlja u duboko opušteno alfa stanje uma u kojem može ući u one dijelove svoje podsvijesti koji sadrže informacije o prošlim životnim situacijama ili prošlim životima u kojima je prošao jedno ili više traumatičnih situacija i time kreirao negativna uvjerenja, donio negativne zavjete o životu i kreirao negativne emocije. Ta ista uvjerenja i negativne emocije kočnica su svjesnom sretnom i ispunjenom življenju.

Posebnost regresoterapije koju podučava i provodi Natalija, odvija se na svim nivoima (fizičkom, emocionalnom, mentalnom i duhovnom). Stoga i naziv holistička regresoterapija. Ona se ne odnosi strogo samo na povratak u prošli život ili prošlost ovoga života nego i na svjesno osvještavanje i transformaciju duboko potisnutih obrazaca i emocija kako u tijelu tako i u podsvijesti.

Ovo je tečaj za terapeute i iscjelitelje koji žele nadopuniti svoje znanje i praksu alatom koji im može pomoći da lakše dopru do duboke podsvijesti svojih klijenata te svim osobama koje osjećaju ili žele raditi kao regresoterapeuti. Moje iskustvo i znanje u radu s klijentima te uspješnost u rješavanju njihovih problema, omogućiti će i vama da ovoj prekrasnoj metodi pristupite otvoreno i s povjerenjem.

TEČAJ ĆE SE ODRŽATI 15-16.06.2019.

PROGRAM TEČAJA

Teorijski dio (1.dan):

Energija i put duše

Više i Niže Ja

Karma i prošli životi; Instant karma; Akasha zapisi; Linearno vrijeme

Prošli životi i fizičke blokade u ovome životu

Svijest i podsvijest

Suptilna tijela i karma

Podsvjesna uvjerenja

Pozitivne afirmacije

Što se događa prilikom regresije

Pristup klijentu; razgovor prije, uslijed regresije i nakon regresije

Čišćenje terapeuta i prostora nakon regresije.

Postupak regresije (2.dan/prijepodne):

Opuštanje, nivoi opuštenosti

Ulazak u prošli život ili situaciju iz prošlosti

Energetsko čišćenje blokada u suptilnim tijelima

Aha-moment

Odlazak u višu svijest

Povratak u realnost.

Praktični dio (2.dan/popodne):

Drugi dan tečaja, student(i) će uz Natalijinu prisutnost voditi dio regresije koji se odnosi na opuštanje (student može voditi cijelu regresiju ako će se za nju osjećati dovoljno spremnim i sigurnim).

Prvo vođenje regresije odvija se na nepoznatom klijentu kojeg će osigurati Natalija.

Detalji tečaja:

Tečaj traje dva dana i uključuje teorijsko znanje, praktični dio uvođenja u regresiju, brošuru s uputama o postupku regresije, snimku cijeloga predavanja.

Tečaj počinje u 10.00 h i završava oko 17.00 h oba dana.

Uvjeti:

Barem jedna odrađena vlastita regresija s Natalijom.

Student nakon završenog tečaja odrađuje 10 besplatnih regresija s različitim osobama koje služe kao naukovanje. Bilješke (obrazac dobiva od Natalije) o svih 10 regresija donosi učitelju na uvid nakon čega dobiva pisani dokaz o položenom tečaju. Svaki student koji ispuni ove uvjete i dobije potvrdu, biti će prezentiran kao regresoterapeut na web stranici sretnih ljudi.

Cijena tečaja:

3200,00 Kuna.
Detalji plaćanja vidi pod prijave.

Za članove Udruge osigurava se popust od 5%.
Studenti i penzioneri također dobivaju 5% popusta.

U cijenu tečaja je uključeno:

Teorijsko znanje

Praktični dio

Brošura s uputama o postupku regresije

Snimka regresije

Mogućnost konzultacija i savjetovanja s učiteljem 3 mjeseca nakon tečaja

Potvrda o završenom tečaju

Mjesto održavanja tečaja:

Kranjčevićeva 32, Zagreb

Datum održavanja tečaja:

15/16. 06. 2019.

Prijave:

Vašu prijavu pošaljite do 10.06. koristeći donju formu. Potrebno je uplatiti akontaciju od 960 Kuna prije dolaska na tečaj a ostatak na prvi dan tečaja.

U slučaju nedolaska na tečaj, akontacija se ne vraća.

Način plaćanja:

Uplata na poslovni račun Udruge Sretni ljudi

moja-manja-mala

Natalija Pavlaković, učitelj Metafizike, regresoterapeut

Natalija je utemeljiteljica Udruge Sretni ljudi i Škole Metafizike. Edukaciju i individualne tretmane provodi u regiji i inozemstvu.

Svoje iskustvo i znanje regresoterapije, Natalija je usavršavala u zadnjih nekoliko godina nakon završene edukacije iz Metafizike. Iza nje stoji iskustvo od više od 1000 zadovoljnih klijenata. Njena regresoterapija holistički je proces koji iscijeljuje i transformira sve aspekte života (fizički, emocionalni, mentalni i duhovni).

Ovim tečajem i vama se nudi mogućnosti da upoznate Natalijin način rada i pomognete ljudima osvijestiti one duboko potisnute obrasce te iscijeliti svoj život.

Prijava za tečaj holističke regresoterapije

1 + 13 =

Nemoj ništa propustiti!

Prijavi se kako bi uvijek bio u tijeku sa svim događanjima, akcijama, novostima!

Uspješno ste prijavljeni. Hvala!

Pin It on Pinterest

Shares